1- Guim Camprubí Bonet  (JAB Berga)

2- Jordi Cunill Peña   (JAB Berga)

3-

4-

5-

21- Víctor Vilar Antón  (Unió Atlètica Terrassa)

22-

23-

24-

25-

41- Èric Lemus Ascón   (JAB Berga)

42- Biel Vázquez Cunill   (JAB Berga)

43- Pol Gimeno Capellas  (JAB Berga)

44- Ian Montero Marigot  (JAB Berga)

45- Tanish Umesh Laungani  (Escola Xarxa)

46- Roger Téllez Tarrés (Roures de Sant Feliu Sasserra)

47- Adrià Vergara Garay  (JAB Berga)

48-

49-

50-

51-

52-

53-

54-

55-

71- Marc Casals Reig   (JAB Berga)

72- Gael Vila Garriga   (JAB Berga)

73- Biel Camps Calduch (La Salle Manresa)

74- Marc Mir Estrada (Mountain Runners)

75- Elías Flores Duque (Prat Triatló 1994)

76- Jordi Devant Subirana   (JAB Berga)

77- Enric Devant Subirana   (JAB Berga)

78- Mateo Juncos Montechiarini (Escola St Serni Prats)

79- Martí Soler Ambròs (Sant Martí Puig-reig)

80- Jordi Martinez Llobet  (Sta Maria de Avia)

81- Martí Costa Serra  (JAB Berga)

82- Guiu Vila Graupera (Escola Santa Maria d'Avià)

83- Guerau Vila Graupera (Escola Santa Maria d'Avià)

84- Lleïr Bajona Carrasco (Mountain runners)

85- Arnau Dalmau Casadesús (Mountain Runners Berguedà)

161- Ton Serra (Lliure) 

162- Marc Vilalta Vilaseca  (JAB Berga)

163- Oriol Cunill Torner  (Escola Sant Joan)

164- Alejandro Mosquera Fernández (Avinent Manresa)

165-

166-

100- Eder Romero Puertas  (Club Atletisme Esparreguera)

101- Erik Gómez torres  (JAB Berga)

102- Unai Rogel López  (JAB Berga)

103- Yoel Rogel López  (JAB Berga)

104- Marc Vázquez Cunill   (JAB Berga)

105- Guillem Vila Garriga   (Escola Sant Martí Puig-Reig)

106- Eloi pons vidal  (JAB Berga)

107- Gonzalo Hidalgo Herrera   (VaGo)

108- Dani Benitez Gomez  (JAB Berga)

109- Luis Manzanares García  (uge badalona)

110- Aleix Téllez Tarres (Esc Els Roures Sant Feliu Sasserra)

111- Pol Vidal Rodriguez  (JAB Berga)

112- Arnau Borràs Ibañez (Mountain Runners Berguedà)

113- Gerard Puigbo Perarnau (Escola Santa Maria d'Avià)

114- Isaac Ros Zamora (Guillem Fortuny)

  26- Nil Pinzà Guilà  (Escola Sant Jordi Navàs)

  27- Marc Boix Pons  (Escola Lluçanes)

  28-

  29-

  30-

130- Marc Zamora vila   (Vedruna berga)

131- Jan Casals Reig   (Escola Alfred Mata)

132- Eduard Lemus Ascón   (JAB Berga)

133- Manel Badia Garcia   (JAB Berga)

134- Jaume Ollé Ortega   (JAB Berga)

135- Roc pons vidal  (JAB Berga)

136- Marc Flores Gómez (Independent)

137- Martín Hidalgo Herrera   (VaGo)

138- Kilian torres   (JAB Berga)

139- Iker Dominguez Arranz (JAB Berga)

140- Ian Ruiz Caballero (JAB Berga)

141- Gerard Téllez Tarrés (Roures de Sant Feliu Sasserra)

142- Miquel Serra Gomez (Viladomiu vell runners)

143- Joel Figuls Cabrera  (La Sèquia Manresa)

144- Olau Badia Garcia (La baldufa)

    6- Aniol serrano capdevila (Escola Santa Maria d'Avià)

    7- Ot Colomé Puigpiquer (Escola Santa Eulàlia)

    9- Jan pulido (Escola vedruna berga)

  10- Joan Domingo Azagra  (Escola Valldan)

  36- Ares Vidal Conesa  (Escola Vedruna Berga)

  37-

  38-

  39-

  40-

11- Berta Barral Guitart   (Mountain Runners)

12- Alba Cunill Peña   (JAB Berga)

13-

14-

31- Edna Montero Marigot  (JAB Berga)

32- Nora Boix Pons  (CA Vic)

33- Astrid Vidal Conesa  (Mountain runners)

34-

35-

56- Martina Lancho Martínez   (JAB Berga)

57- Aina Civil Safont  (JAB Berga)

58- Isabel Vilar Antón  (Unió Atlètica Terrassa)

59- Nuria Sañas Capdevila  (Club Atlètic Vic)

60- Laia Sanchez Puig   (JAB Berga)

61- Berta Rota Solsona  (Escola La Valldan)

62- Ona Nevado Chirveches  (JAB Berga)

63- Ivet Carreras   (Triatló Berga)

64- Gal·la Soler Masabró (Mountain Runners del Berguadà)

65- Aran Noé Vilà Salmerón (Escola Sta. Maria d'Avià)

66- Sara Lanzarote Pastor  (Independiente)

67- Abril Penís Marín  (Runners)

68-

69-

70-

86- Emma Gómez aguilar   (JAB Berga)

87- Aina Coronado Alcaraz (Representat selecció del Berguedà)

88- Daira Pedrosa Valls  (Dr. Samaranch)

89- Queralt sofia  (Escola sant marti)

90- Ona Martinez Adam  (Vedruna Berga)

08- Silvia Martin Fresneda (JAB Berga)

91-

92-

93-

94-

95-

96-

97-

98-

99-

115- Iris Amérigo Sánchez   (Escola Monsenyor Gibert, SFB)

116- Janna Sibila (L'Espill)

117- Queralt Sañas Capdevila  (Club Atlètic Vic)

118- Lola Juncos Montechiarini (Escola St Serni, Prats i Sansor)

119- Arlet Nevado Chirveches  (JAB Berga)

120- Paula pajares  (Fedac Gironella)

121- Nelia Manzanares García  (uge badalona)

122- Iona Guilanyà Vilardaga (escola de gironella)

123- Naia Guilanyà Vilardaga (escola de gironella)

124- Ània Dalmau Casadesús (Mountain Runners del Berguedà)

125- Isona serrano Capdevila (Escola Santa Maria d'Avià)

126- Elna Colomé Puigpiquer (Escola Santa Eulàlia)

127- Fiona Alibés Fàbregas  (Vedruna Sallent)

128-

129-

145- Aina Valle Orell  (Escola Joanot Alisanda (sabadell)

146- Laia Morales Sanz  (Manyanet Molins de Rei)

147- Vinyet Sañas Capdevila  (Escola Lluçanes)

148- Clàudia González López   (Escola Xarxa)

149- Anna Torres Gutierrez  (Escola d'Olvan)

150- Clàudia Gómez pajares   (Fedac Gironella)

151- Leyre Zumajo Cobos  (escola d'olvan)

152- Irina santaeulàlia gonzàlez  (Escola de la valldan)

153- Jana Chaves Comellas (Escola la Valldan)

154- Judit Jordana Calle (Escola Olvan)

156- Abril Morales Fuentes (Olvan)

157- Ariadna Reguant Hernando (JAB Berga)

158- Greta Muñoz Orriols (Alfred Mata-Puig-reig)

159- Aina pulido (Escola vedruna berga)

160- Llúcia Balaguer Sala (Escola de la Valldan)

  15- Olivia Domingo Azagra (Escola Valldan)

  16- Queralt Bosch Ruz  (Independent)

  17-

  18-

  19-

  20-

Alfonso Lopez, Avià (Barcelona), E-mail: alfonso.berga@hotmail.com 

Tel. 634561588    © 2016